صفحه اصلی:اخبار
KhoyUniversityLogo
English            
  
           کــد خبر : 847
1392/03/21 :تاریخ انتشار


تالیف کتاب" سهم ناشناخته سبكهاي تفكر و يادگيري در فرايند آموزش" توسط عضو هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي خوي

کتاب" سهم ناشناخته سبكهاي تفكر و يادگيري در فرايند آموزش"  توسط دکتر حیدرعلی زارعی عضو هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي خوي تالیف و روانه بازار کتاب شد  

  137543.JPG

دکتر حیدرعلی زارعی عضو هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوي در گفت و گو با خبرگزاری آنا در واحدخوی ، از تأليف و گردآوري كتاب «سهم ناشناخته سبکهای تفکر و یادگیری درفرایند آموزش » با همكاري دکتر باقرسرداری خبر داد.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خوی اظهار داشت : با توجه به اين كه تا به حال در فرايند تدريس و آموزش، اغلب به توانايي ها و فرايند هاي شناختي معلم و دانش آموز به عنوان عامل اصلي موفقيت تحصيلي توجه شده و نقش عوامل ديگر در اين فرايند مغفول واقع شده است. بنابراين كتاب مذكور با هدف  بررسي و شناساندن نقش سبك هاي تفكر و يادگيري در فرايند آموزش و تدريس تاليف شده است.

 

Graphic12.jpg

وی درادامه افزود : كتاب مذکور به صورت پژوهشي و كاربردي نگارش شده و مطالعه آن  براي استادان و معلماني كه به آموزش علمي علاقمند هستند و همچنين براي محققاني كه موضوع پايان نامه و يا طرح تحقيقي آنان در زمينه سبك هاي تفكر و يادگيري است، بسيار مفيد خواهد بود.

 

گفتني است، كتاب «سهم ناشناخته سبکهای تفکر و یادگیری در فرآیند آموزش »     در 122 صفحه و تیراز 500 نسخه وبه قیمت 6000 تومان توسط انتشارات ساوالان تهران در قطع وزیری به بازار كتاب عرضه شده است.
  تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی خوی است
آمارکل: 5168477
دیروز : 1688
امروز : 2084
آنلاین : 369