صفحه اصلی:اخبار
KhoyUniversityLogo
English            
  
           کــد خبر : 43486
1398/08/14 :تاریخ انتشار


کارگاه آشنایی با طرح های حمایتی کسب و کار

این نشست در راستای معرفی طرح های وزارت ارتباطات در قالب طرح های نوآفرین برای توسعه اشتغال پایدار و توانمندسازی شرکت‌های فعال در حوزه ICT در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خوی ، این نشست با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی و اداره کل ارتباطات و فنآوری اطلاعات آذربایجان غربی و با حضور علاقه مندان ، فعالین و دانشجویان دانشگاه های شهرستان خوی در جهت معرفی طرح های ایران نوآفرین به عنوان راهکاری از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای توسعه اشتغال پایدار و توانمندسازی شرکت‌های فعال در حوزه فاوای استان برگزار شد.
این طرح ها در مرحله اول دارای شش برنامه حمایت از توسعه اشتغالزایی در شرکت های نوپای حوزه فاوا، ایجاد شتاب دهنده های سازمانی، سرمایه گذاری جسورانه شرکتی، توسعه پلتفرم های کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات، عرضه کنندگان محصول در پلتفرم های کسب و کار و به کارگیری نیروی انسانی در اصناف حوزه فاوا است.
متقاضیان می‌توانند به پایگاه های اینترنتی طرح ایران نوآفرین به نشانی https://irannoafarin.irجهت ثبت ‌نام در بانک اطلاعاتی و سامانه https://irankarfa.ir  برای ثبت درخواست تسهیلات مراجعه کنند.


DSC_1620.JPG

DSC_1644.JPG

DSC_1585.JPG

DSC_1631.JPG  تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی خوی است
آمارکل: 6482310
دیروز : 2998
امروز : 394
آنلاین : 967