صفحه اصلی:اخبار
KhoyUniversityLogo
English            
  
           کــد خبر : 3292
1397/04/15 :تاریخ انتشار


آغاز انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز می‌شود و تا پنج‌شنبه 21 تیر ادامه دارد.

arm.jpg

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی، باید با مراجعه به سامانه انتخاب رشته اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.org، به وسیله کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته به سامانه انتخاب رشته وارد شوند. ضمنا اتباع غیرایرانی با وارد کردن کد پیگیری اتباع و شناسه انتخاب رشته به سامانه مربوطه وارد شوند.

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز جمعه 15 تیر آغاز می‌شود و تا پنج‌شنبه 21 تیر ادامه خواهد داشت.

داوطلبان باید هزینه انتخاب رشته به مبلغ 460 هزار ریال را از طریق این سامانه پرداخت کنند. با توجه به این که پس از پرداخت هزینه ثبت‌نام امکان باز پس‌گیری آن وجود ندارد لذا به داوطلبان اکیدا توصیه می‌شود پس از آگاهی از شرایط و ضوابط انتخاب رشته نسبت به پرداخت هزینه ثبت‌نام اقدام کنند.

کارت اعتباری فقط با کد ملی داوطلب صادر می‌شود و قابلیت انتقال به غیر را نخواهد داشت و از ثبت‌نام افراد غیر با کدملی داوطلب ممانعت به عمل خواهد آمد.

تعداد رشته محل‌های دوره کارشناسی ارشد امسال ۶ هزار و ۹۱۹ کد رشته محل است، افزود: ظرفیت‌های پذیرش نیز همانند سال گذشته است.

نتایج نهایی این آزمون دهه اول شهریور اعلام خواهد شد.
  تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی خوی است
آمارکل: 5903252
دیروز : 1588
امروز : 893
آنلاین : 1802