صفحه اصلی:اخبار
KhoyUniversityLogo
English            
  
           کــد خبر : 3164
1396/12/19 :تاریخ انتشار


دکتر ضیائی در جلسه هیات امنای استان خراسان شمالی: باید در دانشگاه آزاد اسلامی از اعضای هیات علمی و نیروی انسانی به درستی بهره ببریم

پانزدهمین جلسه هیات امنای استان خراسان شمالی به ریاست دکتر محمدصادق ضیائی مشاور ریاست و ئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدصادق ضیائی در این جلسه با بیان اینکه ساده ترین مدل برنامه ریزی، شناخت نیازها، امکانات و تدابیر استراتژی است، گفت: منابع انسانی را باید قدر بدانیم و از امکانات موجود، هرم هیأت علمی و نیروی انسانی به درستی بهره ببریم.

مشاور ریاست و ئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی پیش بینی جذب دانشجو را نیازمند جمعیت شناسی دانست و افزود: شرایط حاکم در کشور و تحصیل و پذیرش دانشجو دستخوش تغییراتی شده و هم اکنون تجمع جمعیتی در مجتمع های مربوط به مدارس دیده می شود.

وی با اشاره به اهمیت پایان نامه های کاربردی در جامعه خاطرنشان کرد: استادان اعضای اتاق فکر دانشگاه ها هستند؛ بنابراین باید بدانند که پایان نامه دانشجویان را به چه شکلی در مسیر درست هدایت کنند.

دکتر ضیائی ادامه داد: مسائل موجود در جامعه آسیب شناسی شود تا دانشجویان راه حل های کاربردی ارائه دهند و بتوانند گرهی از مشکلات جامعه باز کنند.

وی با بیان اینکه مدیریت درست باید با نظارت، کنترل، برنامه ریزی و سازماندهی عجیبن باشد، اظهار داشت: باید نگاهمان به آینده باشد و گذشته محوری و بررسی مشکلات گذشته با آینده پژوهی در تضاد است، آینده پژوهی فرصت محوری است و وزنه هایی که به عنوان محدودیت مانع انجام امور می شود را باید از خود جدا سازیم.

مشاور ریاست و ئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: تربیت و آموزش نیروی انسانی، ترویج علمی که ذهن جامعه را معرفت پذیر می کند و ارائه خدمات علمی باید جز سیاست های کلان جامعه باشد، زیرا آموزش و تربیت دو بال علم و اخلاق هستند و همسو و هماهنگی می توانند به سرانجام برسند.

در ادامه دکتر رجبعای وثوقی مطلق سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی و واحد بجنورد گزارشی از فعالیت ها و عملکرهای واحدهای دانشگاهی استان خراسان شمالی در حوزه های مختلف ارائه داد.

در پانزدهمین جلسه هیات امنای استان خراسان شمالی که با حضور دکتر محمدصادق ضیایی نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیات امنای استان خراسان شمالی، دکتر سیدرضا موسوی نیا مدیرکل امور هیات امنا، شوراها و هماهنگی استان ها، دکتر محسن امینی مدیر دفتر برنامه و بودجه دانشگاه و اعضای هیات امنای استان برگزار شد، ساختار سازمانی واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی، انتخاب اعضای کمیسیون دائمی هیات امنا، کمیته نظارت بر حسن اجرای مصوبات هیات امنا و بودجه پیشنهای سال 1397 از حیث درآمد منابع و مصارف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی خوی است
آمارکل: 5842621
دیروز : 2132
امروز : 1183
آنلاین : 355